88 vertrekkers in de BWF 50- categorie met heel veel Elite renners en amateurs A. De eerste 10 ronden werden er wat speldeprikken uitgedeeld, maar alles kwam steeds weer samen. Mede ook door de sterke oostenwind met soms wat “droge” sneeuw, waardoor het peloton wat beschutting zocht bij elkaar en het tempo behoorlijk afnam.
Ruud Havermans zag het vanachter het peloton allemaal gebeuren en toen hij zich vooraan meldde, kwam er gelijk meer beweging in de groep. Samen met Maikel Roks kwam hij niet weg. Ook niet met Tjeerd Dudok. Met nog 12 ronden te gaan kwam er voor het eerst een serieuze kopgroep me daarin natuurlijk Ruud Havermans. Verder waren daarbij Jordy Suijkerbuijk, Raphael Gabriels, Arnoud van Groen en Matti de Baat. Zij kregen even later gezelschap van nog een aantal renners: Roger Oomen, Nicky Verdaasdonk, Tjeerd Dudok, Tiny van Rijsbergen, Jan Jansen, Philip Dela Montagne, Christiaan de Graal, Sabri Chabot en Johan Roks
In de laatste ronde ging Ruud Havermans er weer vandoor met een minimale voorsprong. Helaas voor hem kwam de hele kopgroep nog over hem heen en was het Arnoud van Groen die de winst pakte voor Nicky Verdaasdonk en Jordy Suijkerbuijk.  Uitslag:
| Naam: |
Woonplaats |
Uitslag |
| Arnoud van Groen |
Zundert |
1 |
| Nicky Verdaasdonk |
Chaam |
2 |
| Jordy Suijkerbuijk |
st. Willebrord |
3 |
| Tjeerd Dudok |
Wagenberg |
4 |
| Roger Oomen |
Etten Leur |
5 |
| Dela Montagne |
Zoersel |
6 |
| Jan Jansen |
Galder |
7 |
| Matti de Baat |
N.Vossemeer |
8 |
| Tiny van Rijsbergen |
Sprundel |
9 |
| Johan Roks |
Sprundel |
10 |
| Christiaan de Graal |
Gorchem |
11 |
| Raphael Gabriels |
Roosendaal |
12 |
| Sabri Chabot |
Breda |
13 |
| Ruud Havermans |
N.Vossemeer |
14 |
| Thijs Groenen |
Chaam |
15 |
| Bart Huybrechts |
Brecht |
16 |
| Alexander Pizard |
Tilburg |
17 |
| Eric Verboven |
Chaam |
18 |
| Henry Peeters |
Zevenbergen |
19 |
| Siebe van Rijsbergen |
Etten Leur |
20 |
| Paul Konijnenburg |
Dongen |
21 |
| Douglas van Raay |
Breda |
22 |
| Guido Claessens |
St. Lenaerts |
23 |
| Hugo Konings |
Brecht |
24 |
| Corne Thijssen |
Made |
25 |
| Rik de Vree |
Rijen |
26 |
| Twan den Braben |
Hoeven |
27 |
| Bart Dielissen |
Breda |
29 |
| Leon van Vught |
Rucphen |
30 |
|